Marzec 2006
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
  
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 30
  • 31
  
Fotoblog Wrocław - fotoblog roku

2006-3-20


Człowiek podziemny SAS poezja Dariusza Sasa wiersze poeta Wrocław rura
Dariusz Sas, albo tylko SAS
Dariusz Sas, albo tylko SAS
dodaj komentarz do zdjęcia W górę stronyNastępne zdjęcie

[Wrocław, Jazz Klub Rura]
SAS SOLO - "Człowiek podziemny"
Oprawa muzyczna: Leszek Górski
Oprawa plastyczna przestrzeni: Robert Lisek
"Człowiek podziemny" - kolejne wcielenie Dariusza Sasa, poety-outsidera, współtwórcy grupy "Poét, poét", redaktora pisma literackiego "Karton", autora tomu "Komentarze".


Komentarze:
człowiek
2011-05-12
Panie Sasie u nas na piotra Skargi dalej dzieci nic się nie nauczyły. Pana outsiderskie wykłady zainspirowały nas do zrobienia wielu komiksów i scenariuszy,oraz przelały trochę filozoficznego podejścia, dziękujemy! Ci którzy słuchali.
Agnieszka
2010-07-03
Kochany Panie Sasie!!!! Wybrałam się SPECJALNIE na pański wieczorek poetycki owego wieczoru... Nawet na koniec zabrałam głos. Mówiłam coś o Wojaczku itp itd... Niezapomniane chwile. Najpiękniej jest zawsze po... A Pawełek robił takie cudne ujęcia. I ten klimat "Czemu nie". Pozdrawiam najgoręcej. I żałuję braku kontaktu. Ale piszę jak obiecałam... Całuję! Agnieszka!
Natalia Czałaja
2009-01-16
Dariusz Sas w 2007-2008 r pracowal w Rosji, wykładal rosjanam polskiego pochodzenia jęnzyk polski.Byłam jego studentka. Zajęncia dałi mozliwjść mnie nie tylko troche poznać jęnzyk polski, ale i literatu polsku przez Internet. Niedawno znalaszłam przez Internet swoich krewnych. Spotkanie z nymy odbyło się przez 93 lata. To Jest RADOŚĆ wielka!!! Dariusz Sas jest ciekawy człowiek i poeta. On prezentowal nam książkę z wierszamy. Jestem fililog, dziennikaz, poetka,rosjanka polskiego pochodzenia - Natalia Czałaja,Rosja
Dodaj komentarz


czacha dymi sas też dreszcze empatia poetyckie
OTO JAK PAŃSTWA DBAJĄ O ZDROWIE OBYWATELI
OTO JAK PAŃSTWA DBAJĄ O ZDROWIE OBYWATELI
dodaj komentarz do zdjęcia W górę stronyPoprzednie zdjęcie Następne zdjęcie

SAS:
"Potem dreszcze, już tylko dreszcze, czyli empatia"

Komentarze:
Dodaj komentarz


koty zdjęcia kotów kotki
Mówię, że czyję się kiepsko?
Mówię, że czyję się kiepsko?
dodaj komentarz do zdjęcia W górę stronyPoprzednie zdjęcie

Pozdrowienia dla kota, albo kotki?

Komentarze:
Dodaj komentarz


2006-5-31
2006-3-29


2006 - 2012 © foto.marcol.art.pl

Wszelkie prawa do publikowanych zdjęć zastrzeżone. Jeżeli chcesz opublikować zdjęcie z tej strony napisz.

Ulubione zjęcia